rahandus

rahandusDiagnoosimine turutõrkeid Finance Train
1 year ago

Diagnoosimine turutõrkeid Finance Train

Kui perioodi tasakaal on piisavalt pikk – Kuldne dekaadi võimalik? – See subjektiivset meetodit võrrelda tõenäosuste tundub rohkem nagu täiesti ratsionaalne, Bayesi strateegia ajakohastamise võimalusi. Aja möödudes veenev rahvahulgad, et te ei ole palja muutub järk-järgult kergemaks. See on kõige tõenäolisem ole juhus, et viimase kolme tõeliselt süsteemsete kriiside – oktoober 1987, August 1998, ja laenuraha, mis algas 2007. aastal – oli umbes eraldatud kümme aastat. Võib-olla kümme aastat on lävi heuristiline riskijuhtidele.

Hindamine risk nendes võrkudes on keerukas tehnoloogiline oskusteave. Hinnates sõlmpunkti oht, et see ei ole piisavalt teada oma vastaspoole; soovid teada oma vastaspoole vastaspoole liiga. Teisisõnu on ühenduses välismõjud. Rahalises võrgud, need välismõjud on sageli viidatud kui nakkus või ülekandumist. Oli palju näiteid Ülekandumist ajal kriisi, Lehman Brothersi jätmise eriti valus üks.

See on põhjus, miks oli viimaste kõnede kalibreerimiseks reguleeriva vajadused nende risk välismõjud. Financial innovatsiooni pikenenud informatiivne keti kõige kasulikum laenuvõtja lõppinvestor. Järgnes mäng Hiina sosistab tähendas, et selleks punkti abi jõudis kauplejad tipus kett, see oli tugevalt häiritud. Kitsamas kontekstis stressi end välja, neid elutähtsaid agent probleemid näivad tegutsenud kaks erinevat taset. Esiteks, sisemiselt ajal dating vahel riskihalduritega ja oht läbiviinud jooksul finantsettevõtted; ja teiseks, väliselt dating vahel majanduslikud ettevõtted ja asutused. Endine oluline tegur väljakutse on olnud pigem vähem arutatud, kuid tundub, et on beenThe teise asjassepuutuva mõjuri probleem, tutvustamine ettevõtetele ja spetsialistidele, on erinevad võrreldes aga identsed tagajärg.

See tekib tänu tuttava avaliku korra probleem – aeg järjepidevust. Kui tagantjärele rike institutsioon oht destabiliseerida süsteemi, mis tahes eelneva eelnevalt pühendumist asutused lasta ei puuduks usaldusväärsust. See on lihtsalt Vanadele kõnekäänd, et kui sa võlgned pangale väike see on teie probleem, palju on nende päralt. Nendel päevadel, kui pank võlgneb väike see on nende probleem, suur summa see on spetsialistidele. Seekord järjepidevuse probleemi ei soosi pankade kaaluda ise suuremahuliste riske oma bilansi, mis mõjutaksid rike. Turvavõrk muutub mugavust tekk, Tagasikäigutõkke palsam.

Ja seda suurem on võimalus nende ettevõtete endi kujutavad rikke, seda nõrgem on stiimulid riske maandada. Need on Huiskin haiskin stiimuleid avaliku korra huvides, millel riskikontrolli enesedistsipliini nõrgim nende seas, keda ühiskond ei tahaks, et see oleks tugevam.


Aruks3 Administrator