rahandus

rahandusDigitaalne Dieet Forms, mida peaksid turunduse efektiivsuse Inspirationfeed
1 year ago

Digitaalne Dieet Forms, mida peaksid turunduse efektiivsuse Inspirationfeed

Selleks, et saavutada parem tervis, mitmesuguseid dieet võib leida täna meenutab kaalulangus programmi “Tylsimys Puuviljadieet”, lahja toit toitumine, vedel toit toitumine ja üldlevinud tasakaalustatud toitumine. Sportlased, sportlased, astronaudid ja kaal koolitajad on eriti toitumise liiga. Mis toitumine pistmist õnne online reklaami ja turustamisega, on võimalik, saate küsida? Dieedi on konkreetse rakenduse jaoks loodud söömine ja ühise tervist. Kui sa olid läbi turul oma blogis, äri või muu veebis vara, mida soovite vaja teatud programmi, mis aitavad teil saada, mida soovid. See võtab ainsuse vaadetega, kontsentreeritakse ja konstantne meetodit.

Kutsume et “digitaalse dieet” ja allpool on vähemalt kaheksa liiki elektrooniliste dieeti, mis töötavad koos lasete teil saavutada õnne, töö on esimene; nõuandeid ja uudiseid võib oodata. Mine meedia dieeti. Teie töö on kindlasti olulisem kui õppida President Obama viimaseid Immigration Bill või tervishoiu reforme. Sa tõesti ei saada palju – kindlasti mitte hinnaga ei ole efektiivne – alates kontrollimiseks läbi 50 Super Cars Omanik Kuulsused ja humongous nimekirja 100 kohta minna, enne kui surevad saab kindlasti ootama nädalavahetusel või iga kord, kui leida aega, et jõuda lugemist. Tööriistad meenutab Evernote, Pocket ja Flipboard aitab teil koguda ja korraldada oma lemmik loeb teiste korda, kui olete töölt. Link hoone on oluline osa oma online reklaami ja turunduse ristisõda, kuid see ei ole mahu mäng.

Palju linke ei tähenda alati õnne. Kuna seal on osa kvaliteetse Kaasasündinud oma link hoone kampaaniaid, reklaami lähenemine võib olla halastamatu. Pöörduge sidemed ainult rahuldav allikatest. Ära kaubelda oma populaarsuse ja tuleviku eesmärgid linke. Ette määrata ja valvur oma link varade ja ühesuunaline lingid. Näiteks eemaldada soovimatuid linke halvasti kirjutatud artiklid või blogi postitusi.

Näiteks kui sa valid CRM vastus, töö, kuni sa avastad, et tööriist ei saa teha midagi, mida sa tahaksid seda teha. Pick ole suurem kui kaks võimalust iga tõsi probleem. Vertikaalne Response uuring näitab, et sotsiaalne meedia on üks nendest asjadest, väikestest ametitest veeta Ebaõiglane palju aega. Esiteks, see on raske, kuid mitte võimatu kindlaks teha konkreetse ROI väärtust sotsiaalse meedia. Teiseks, see võtab rohkem aega, kui sa võiksid endale lubada kulutada.

See on oluline, et oleks sotsiaalmeedia toitumine hakkama mõnda aega, aktiivsust ja tulu oma jõupingutusi sotsiaalse meedia. Määra ise ajakava saada sotsiaalse meedia. Tööriistad sarnane HootSuite, Social Oomph ja krapsakas CRM, võimaldab teil planeerida ja avaldavad sotsiaalse meedia sisu. Lisaks kulutada mitte rohkem kui 1 tund konto päevas. Internet, üks asi on alati jõuab teise.

koheselt ka juhuslikult online ja saate kiusatus klõpsa, minna ja koorima post, vaadata videot, kuulata podcast, ja siis loe teisele ametikohale enne rubriiki arvesse foorum. Tsükkel ei lõpe kunagi, kahetsusväärselt. Põhjuslik web vaadates on üks kõige häirivad aspektid oma tüüpiline tööpäev. Fight soovite sirvida. Seiske soovite sirvida, peale tööd, mis on seotud vaadates. Teil on alati võimalik veeta oma vaba aega, kui üldse, seda teha.

Aruks3 Administrator

1 comment

Comments are closed.