rahandus

rahandusDáil komitee Eluase ja Kodutus avakõnes hr Michael Noonan, TD, rahandusminister Roinn Airgeadais rahandusameti
1 year ago

Dáil komitee Eluase ja Kodutus avakõnes hr Michael Noonan, TD, rahandusminister Roinn Airgeadais rahandusameti

Nüüd on ilmunud tuleb vastuvõtmise valdkonnas, et jätkusuutlik rahastamine tõusta nõuab nii omakapitali ja võla finantseerimise vastuvõetav võimalus üleandmist. See on kõrvalekaldeid 100 protsenti võlgade rahastamise mudel, mis aitasid kaasa kriisi. Üleminek uuele omakapitali rahastamine mudel on käimas, kuid see võtab aega, arvestades muutusi käitumises vaja. See uus rahastamismudel võib aidata tagada tootlik ja tõhus loomine ja edendamine sektori ja ohtude vähendamiseks uuesti tekkimist krediidi mull.

Ma kohtusin ka kuue peamise hüpoteek võlausaldajatele praegu ning tõi minu arvates normaalne muutuva intressimääraga küsitud Iiri kliente oli liiga kõrge. Pangad kokku üle vaatama oma hindu ja tooteid ning on lihtne võimalusi koht lubada vähendamine kuust-kuu laenumaksete eest SVR klientidele. Teiseks näiteks kaalutlused sügavaim üüriturg, kus on läbipaistev otsivad professionaalseks valdkonnas hea võimalus paremini teenindada üürnikud. Sel põhjusel ma tutvustas Kinnisvarainvesteeringufondid maksustamiskord Finance Act 2013 See sekkumine on olnud edukas, soodustades suuremahuliste investeering äri- ja eluhoone asjad turgudel.

Neil on võime suurendada 600-650 korterit olemasolevaid komplekside suhtes teha plaane ja muud kinnitused. Lisaks teistele meetmetele Esittelin tulla Living City Initiative, kus küll võtta skeemi on esiteks oodatust aeglasem. Kuid Kodu renoveerimine ergutav on olnud väga edukas. See stiimul tekitab tööhõive maksukuulekale loomingut, tekitab müügi ja lisab abi majaomanikele ja üürileandjad ehitustööde. Alates 1. aprillist 2016 töötab üle 37.500 maja on teavitatud Tulu on HRI online-süsteemi.

See on rohkem kui 845000000 € väärtuses töid, mis on seotud umbes 7500 töövõtjad. Pädevused kogumaksumus rahandusminister seoses nende omadustega on umbes 59000000 €. NAMAs sageli soovitatakse ühe peatuse lahendus eluaseme küsimustega. Lubage mul olema selge, NAMAs on kaubanduslik volitused, et saavutada maksimaalset tulu riigile. See ütles, NAMAs on kasutanud seda kaubanduslik ülesanne anda oma panus eluasemefondi vähe võimalusi. Näiteks NAMAs rahastab tõusta või lõpetamist eluaseme saitidel kindlustada oma laene, kus ta tegelikult on tõestatud, et suurendada kõige sobivam tagasi.

NAMAs on ka innovaatilisuse, et oleks võimalik ühendada oma reklaam prioriteetidele, mille puhul arvestatakse kõrvalkulude sotsiaalmaksu ning on mänginud väga olulist rolli, et hõlbustada, ärilistel alustel, pakkumise sotsiaalkortereid.

Aruks3 Administrator