rahandus

rahandusDáil Resolutsiooni valiku heaks kiitma komisjoni uurimine pangandussektoris tellida Roinn Airgeadais rahandusameti
10 months ago

Dáil Resolutsiooni valiku heaks kiitma komisjoni uurimine pangandussektoris tellida Roinn Airgeadais rahandusameti

Mis läks pankade kõige tõhusam kuni kriis on veel seletus suure avaliku hirmu. Avalik tähelepanu nõuab, et me uurida väga kriitiline katastroofi kriteeriumid ja kontroll, et vaja on taganud usaldusväärset riskide kontrollimise põhimõtteid ja lähenemisviise. Teiseks on selge, et on olnud eriti äärmuslikud katastroofide firma juhtimise ja riskide Anglo Irish Bank ja Irish Nationwide Building Society. Teatavad probleemid on juba distsipliin teadus kohaldatava spetsialistid, ja ma ei kavatse kommenteerida neid siin. Samas on selge otsivad uurida sügavamalt ja laiemalt, mis läks valesti need kaks ettevõtteid, võttes samal ajal arvesse neid teisi uuringuid.

See on põhjus, miks projekti lähteülesanne korraldatud valitsuse eriti sätestatud, et vaja on täis eksami ettevõtte mudelid ja tehnikad järgneb Lauad neist ettevõtetest ja rakendamist nende juhtkonnad, ettevõtlus- ja laenutavad mille tulemusena need ettevõtted, kellel selline üheselt raske rahaline viletsus. See uurimine hõlmab ajavahemikku alates esimesest jaanuarist 2003 15. jaanuar 2009 – kuupäev, mil Anglo Irish Bank natsionaliseeriti. Vastavalt komisjoni Juurdlusbüroo Act 2004, komisjoni teadusuuringute võib Valitsuse poolt kehtestatud, kooskõlastatult Oireachtas, et uurimise igas küsimuses peetakse “kolossaalne avaliku hirmu. “Ei saa olla mingit kahtlust, et panganduskriisi ja selle päritolu langevad Tublisti sellesse kategooriasse. See on avaldanud tugevat mõju riigile ja selle rahaline koht ja me ei ela koos selle tagajärgede mõnda aega tagasi. See on must-olla, et me kindlaks, mis valesti läks ja miks ja mida me õppida kursustel viimase tagada, et me ei tee kunagi analoogne vigu uuesti.

Lisaks sellele, nagu ma juba tunnevad komitee, Olen luua sõltumatu vaatab välismaal eksperdi või spetsialisti kohaldatav välismaal ja / või omamaine seiklus, et hindamise meetodid, konstruktsioonid ja protsessid kasutavad rahandusministeeriumi pakkudes nõu ministri ja valitsuse. Ülevaates järgib osakonna ülesannete ja tagasi 10 aastat nõustamisel ministri ja valitsuse. See oleks tulnud nõu nii valitsuse juhtimise praeguse kriisi, kavatsusega tagab, et õppetunnid selle aja Hämäännyttävä stress teavitab tõusta osakonna varem või hiljem. Ülevaates võib olla tingitud arvesse andeid, koolituse ja personalitöö mix nõutud trendikas rahandus- ja majandus- ministeerium, et seda saab kõige paremini täita oma rolli.


Aruks3 Administrator