rahandus

rahandusEnd märts Teave Noodi Roinn Airgeadais rahandusameti
1 year ago

End märts Teave Noodi Roinn Airgeadais rahandusameti

Järgmised avalduses anti täna rahandusminister Charlie McCreevy, TD. Ühendatud kommentaarides laekuvatest ja küsimusi välja rahandusminister sätestatakse koht esimeses kvartalis alates 1. jaanuarist kuni 31. märtsist 1999. tootlust näidata rahandusminister ülejääk £ 287000000 364000000 € esimese kvartali jooksul 1999. Seda võib võrrelda ülejääk £ 82 miljonit 104000000 € eest sama ajavahemikuga 1998.

Nagu allpool, nii 1998 ja 1999. aasta esimeses kvartalis ülejäägid põdes mõne aja ja muid elemente, nii sirge aastaga võrreldes ei ole absoluutselt töökindel. See on normaalne esimeses kvartalis teatud, kus aeg ja muudest teguritest võib minna mõlemas suunas aastast aastasse. Tulumaks sissevool on tugev koos eelmise aasta kasv seisab 11. 1 protsenti. Kuid eelarve mõju järeleandmisi sattumist mõju kui aasta kulgeks, see peaks langema tagasi natuke.

kasvumäär net tervishoiukulutused teise ja järgnevate kvartalite loodetakse vähendada poole hinnanguline tase 8% aastaks täieliku eriti kui tõsta tervise maksu, nagu on ette nähtud eelarve jõustub alates 1. aprillist. Küsimused kuuma kohaliku omavalitsuse fond, mis on lisatud käesoleva aasta kohased hinnangud viimaste kohalike omavalitsuste rahastamise ettevalmistusi, kuid mis ei olnud 1998. aasta näitajad, on aidanud kaasa ka kõrgem kasv esimeses kvartalis kulutusi. Kuna eelarve, minu osakond on esinenud märkimisväärset tööjõudu tulemas rahalised vahendid ära. Kuid tehnikat on selgunud, et otsib valitsus kokkuleppe ümbrikud praegu ei oleks kohaldatav, arvestades, et eelseisvad läbirääkimised ja lepingute kohta viimastel riiklik arengukava ja selle tulemusena on üleriigiline lepingu kohaselt järgima partnerluse 2000 oleks peaaegu kindlasti vaja läbi vaadata mis tahes Hääletage Group eraldistest, mida võib otsustas nüüd seoses ümbrikud. Juhtudel, olen otsustanud, et lõplik etapp mitmeaastase eelarve süsteemi selguvad alates 2000. aastast

Aruks3 Administrator