rahandus

rahandusKas Stock Market Data minda Tagasi aastat? Jason Zweig
1 year ago

Kas Stock Market Data minda Tagasi aastat? Jason Zweig

Kasutades kogutud andmed muud teadlased, prof Siegel pikendada ajaloos USA laovarude kogu tee tagasi 1802. Ta tuli kaks järeldust, et sai Usuartiklid sadu tuhandeid ettevõtjad: Alates Thomas Jefferson oli valge Maja, varud on tekkinud “tähelepanuväärselt pidev” keskmist tootlust ligi 7% aastas pärast inflatsiooni.

lisamine inflatsiooni 3% saadakse sagedamini 10% aastas laos tagasi. Ja deklareeritud prof Siegel, “riske aktsiate hoidmise madalama läbi aastate. “Et olla hea mõõdupuu laovarude, indeks on terviklik, lisades palju varusid ja esindaja, lisades varud levinud kauplejad. Smith ja Cole indeksid ei, nagu professorid märku oma 1935 raamatut, kõikumine American Business.

Need kirss valisin oma indeksid visates välja kõik varu, mis ei ela kogu perioodi, mille aktsia hind oli liiga raske leida või kelle naaseb tundus “paindumatu”, “ettearvamatu,” või “tüüpiline. “Andmebaas varase U. S. väärtpaberid EH. net on seni diagnoositud enam kui 1000 varud, mis olid kantud 10 alternatiivseid vahetus – sealhulgas Charleston, S. C.

, New Orleans, ja Norfolk, Va. – Vahel 1790 ja 1860. Seega indeksid tugineda prof Siegel jätta 97% kõigist varud, mis eksisteeris algusaastatelgi USA turul ning sisaldama ainult bluest sinine chip ellujäänuid.

Ära pane kõik kanalid, puidust turnpikes, kummist müts ettevõtted ja teised hukule varud, et kauplejad kaotanud miljoneid – ja kelle tulu ei tohi kunagi rekonstrueeritud. Prof Siegel arvutatakse tema 1992 artiklis, et $ investeeritud 1 varude 1802. aastal oleks kasvanud pärast inflatsiooni, et $ 86.100 poolt 1990. aastal oma raamatus vaid kaks aastat hiljem, kuigi ta ennustas, et $ 1 1802 oleks levik arvesse $ 260.000 võrra 1992. Kuid 1991. ja 1992. aastal, aktsiad omandanud 30.

5% ja 7 6% võrra, mis on vaja võtnud kumulatiivne tootlus kuni ainult umbes $ 121,000. Peaaegu kõik, et suur erinevus tundub olevat pärit prof Siegel läbivaadatud numbri alguses dividende. Märkus 4. juuli 2015: Üks rangelt uurinud uuringu meeskond rahanduse teadlased Yale’i ülikooli, oodatud dividendimäär U. S.

varude 19. sajandi ulatudes hulgast 3. 77% ja 9. 27%. Kuigi keskpunktis nende seas kaks kalkulatsiooni on 6. 52%, ei ole mõjuv põhjus arvata, et midagi sellist 6% on mõistlik prognoos dividendi vastutasuks algul ostjatele U. S.

varusid. Kui sa lennata Los Angeles ja New Yorgis oma kotid kukub lasti kinni, siis ei saa maandunud vahepeale hulgast kaks linna; et sa võiksid otsustada otsima oma kotid ainult Kirde-Kansas ja Kagu Nebraska, kuid kindlasti ei taga, et sa lähed, et leida neid seal. Samuti dividenditootlus on U. S. varud 19. sajandil võib vaja olnud umbes 6%, kuid see oleks võinud olla palju väiksem – ja intensiivselt tõenäoliselt oli.

Lugematud asutuste tuli ja läks välja maksta dividende, siis jätmata jälgi oma naaseb nüüd. Arvukad pankade kehtestatud “kahekordne õiguslik vastutus” oma kauplejad; kui selline pank läks pankrotti, selle aktsionäride olid konks mitte ainult selle eest, mida nad tahaks alguses maksis aktsiate eest, kuid nimiväärtusega need aktsiad samuti. Paljud ettevõtted nõudis “testid” lisakohustused kapitali oma ostjatele. Kõik need tulemused teha hakkliha välja, püüdes hinnata dividende või tulu määrad. Ja ennekõike, ei olnud vahendeid, mille kaudu varakult U.

S. ettevõtjatel ei reinvesteerida dividende veel laost – välistavad neid pildistada liitmine tulemused reinvesteerimise aastate jooksul. Kõige usutav vastus päringule Mis oli keskmine aastane tootlus varud 19. sajandil? On Me ei vaevu ohtu arvan, aga see oli ilmselt tonni all tavaliselt arvatakse.

Aruks3 Administrator