rahandus

rahandusKrediidiriski ja vastaspoole krediidiriski Finance Train
1 year ago

Krediidiriski ja vastaspoole krediidiriski Finance Train

Iga kord, kui institutsioon laieneb laenu, ta nägu krediidiriski. On oht, et majanduslik kahju, kui võlgnik ei täida tingimusi oma lepingud. Krediidirisk on näha kõik sellised meetmed, mis on mõjutanud võlgnikud, emitendid ja vastaspoolte tehingud kapitaliturgudel, mis on laenu reklaami. Üle leti tuletistehingute, mis tulevad koos rahvusvahelise kaubanduse, vahetuslepingud ja optsioonid on eelkõige nii suur ja dünaamiline krediidipositsioon. Seetõttu on oluline välja selgitada, kraadi, arvutiekraani ning kontrollida krediidiriske, mis on omane, samas ostavad ja müüvad kõrvalsaadus ja mitte spinoff objekte.

See krediidiriski juhtimise meetod peab olema sõltumatu ja formaalne. Protsess peab olema formuleeritud poliitika tasandil, mille järel loetletud meetoditega. Vaadates vanad andmed ja stressi end välja, võiks saabuda strateegiad mõõta krediidiriski. Sätestatud võib teha kooskõlas reaalseid hinnanguid krediidiriski reklaami. Riskipositsioonide Seejärel tuleb hoolikalt jälgida järske muudatusi, mis võib olla kasulik pank hoida eemale krediidiriski sobivas ja õigeaegselt.

Mõned kõige tüüpilisem stiilid krediidiriske tekkinud kauplemise meetmed on emitendi krediidiriski ja vastaspoole krediidiriski. Risk vaikimisi või krediitkaardi halvenemist väljaandja vahendid, mida hoitakse nii kaua kohtadel kauplemisportfellidest tuntakse emitendirisk. Emitendi krediidiriski lühikese ajaperioodi ostu ja müügi tegevuste nimetamine on ette seoses kõrge kena, vedel vahendeid. Ent ebalikviidsemaks vahendid, nagu laenud, arenevate turgude võlakirjade ja allapoole investeerimisjärgu esmaklassiline võla contraptions emitendi krediidirisk on kõrge. Üks peamisi tohutu liiki krediidiriski pankade maandada vastuseisu t on vastaspoole krediidiriski.

See on oht, et võlgnik ei täida lepingu tingimusi või hind vastuolus lepingu või kokkuleppe. Seega on kahte tüüpi vastaspoole krediidiriski: presettlement riski ja arveldamise riske. Autor presettlement risk mean oht kaotada tõttu vastaspool ei teostada lepingu või kokkuleppe eluajal tehingu. Periood selline tehing on tavaliselt mõne tunni või päeva, ja presettlement risk on piiratud selle aja jooksul. Juhul, kui kokkupuude võib esineda pikka aega korraga, kui on tegu spinoff objekte, on oluline, pangad hindavad ja maandada nagu presettlement risk kohusetundlikult.


Aruks3 Administrator