rahandus

rahandusLaiendamine Abikõlblikud Kohustused Garantii ELG kava ja kehtestada võimalus teha Garanteerimata deponeerib Roinn Airgeadais rahandusameti
12 months ago

Laiendamine Abikõlblikud Kohustused Garantii ELG kava ja kehtestada võimalus teha Garanteerimata deponeerib Roinn Airgeadais rahandusameti

See laiendus, nagu tavaliselt, on ala ELi riigiabi heakskiitmist iga kuue kuu tagant – see on suurim perioodi lubatud selline heakskiit vastavalt Euroopa Komisjoni poliitika tagamise skeemide finantssektoris. Esialgne heakskiit hõlmab ajavahemikku kuni 30. juunini 2012 on oodata, et saada pikendamiseks komisjoni poolt lõpuks. Nagu on universaalne, rahandusministeeriumi konsulteeris Euroopa Keskpanga seda meedet ning on saanud arvamuse, mis muu hulgas, et “Võttes arvesse majanduse stabiilsuse küsimustes veel pikendamine ELG Skeem võiks olla hea valik.” 5.

c. ; AIB grupi UK lk. l. c. ; AIB panga CI Limited; AIB Banks Põhja-Ameerika Inc; EBS Limited; AIB International Säästud Limited; Irish Bank Resolution Company Limited ühinemise Anglo Irish Bank Corporation Limited ja Irish Nationwide Building Society. Praegu on kõik hoiused, tasemeni, mis ei kuulu hoiuste tagamise skeem DGS riigis või igas muus jurisdiktsioonis, kohe hõlmatud valitsuse garantii all ELG kava.

Kuigi pikendada abikava, nagu juba eelpool mainitud, on kindlaks tehtud, et jätkata edendada finantsstabiilsust pangandussüsteemi Minister tunnistab ka soovi lubada pankadel pakkuda kaupu, kus valitsuse garantiid ei ole nõutud. Seega on pärast taotluse osalevate ettevõtete i. e. need, mis olid kaetud ELG kava ja vastavalt selle sätte § 13 ELG kava piirata klasside tagatisraha hõlmatud valitsuse garantii, rahandusminister andva panga luba pakkuda klientidele arvatud need, väikehoiuseid kirjeldatud eeskirjade ELG Skeem võimalus teha hoiused kohta garanteerimata alusel pakutakse need vastavad tingimused poolt määratud minister teatise vaata koopia ühendatud. Teatis on avaldatud NTMA veebilehe on süsteemioperaatorit.

Võimalus on piiratud ettevõtte ja institutsionaalsetele investoritele sel hetkel, kui pangad on näidanud, et siin on koht, kus potentsiaalne nõudlus võib toetust ning sõltub: a hoiustaja tunnistades kirjalikult, et asjaomased tagatisraha ei kindlustatud Värav kava; b tingimustele vastava hoiuse kuulutab, et tagatisraha ei ole tagatud all ELG kava; ja c tagatisraha tehakse pärast 16. novembril 2011. Need olukorrad teha täiesti selgeks, et mingit valikut panna garanteerimata hoiuse osalev institutsioon on vabatahtlik ühte ja ilma et see piiraks mis tahes garantii, mis kehtib muud hoiused all ELG kava. Minister on tuttav, et kuigi nõudlus panna garanteerimata hoiustelt on veel kindlaks määratud ja võib olla üsna madal siinkohal asjaolu, et osalevad ettevõtete kohta ELG Skeem on teinud oma avaldus on väga kvaliteetne märk tagasi usalduse pankade ja suveräänne ning neid tuleks julgustada. See areng, innukas umbes pikendamise süsteemi enda, koos näitavad, et kuigi see võib olla oluline jätkata andma uuesti katvus kaitsemeetmete hoiuste tervikuna Iiri pangandussüsteemi, seal on nüüd tõend, et valitsuse tavalistest uuesti kohas ning tugevam pangandussektor, millel on positiivne mõju.


Aruks3 Administrator