Intressi Vabalaen.

Kiirlaenude Võrdlus

Laenu tagastamisperiood võib olla üks kuu kuni mitu aastat. Tänapäeval krediidiasutused ei nõua laenu tagastamist 15 päeva või ühe kuu jooksul. Enamus annab laenu pikemaks perioodiks, näiteks 6 kuni 50 kuud. See aga ei tähenda, et te ei saa tagastada laenu varem. Kui teil tekkis selline võimalus, krediidiasutus pooldab laenu varasemat kustutamist.

Tasub ka mainida, et peaaegu kõik laenupakkumised turul kasutavad paindlikku maksegraafikut – see tähendab, et teil on võimalus ise valida millal ja mis suuruses osamakseid teha. Kiirlaen on väärt võtmist kui raha on vaja kohe ja tahate saada laenu kiiresti. See tavaliselt juhtub siis, kui aeg on otsustava tähendusega:. Kuigi kiirlaenud on ettenähtud eelkõige kiireloomuliste situatsioonide jaoks, neid siiski saab kasutada ka väiksemate ostude sooritamiseks.

Sel juhul laenud eraisikutelt on parem variant, kuna võid saada soodsama intressiga laenu. Reeglina hea investeeringuteks. Kui soovid laenu kohe ja tarbimislaenu, siis vali üks ülaltoodud laenudest. Kiirlaen on tagatiseta bank24 väikelaen, mida antakse taotlejale pärast isiku tuvastamist. Reeglina puudub vajadus sissetuleku tõestamiseks või antakse laen ilma palgatõendita ning laenutaotluse kui ka lepingu sõlmimine toimub interneti vahendusel kodust lahkumata.

Pärast isiku tuvastamist mõned kiirlaenupakkujad ei nõua isiku tuvastamist väljastatakse laen, mis jõuab kiirlaenu võtja pangakontole 15 minutiga või mõne tunniga. Kiirlaenukontorid pakuvad ka kiirlaenu sularahas , sel juhul saadetakse kiirlaen postkontorisse , täpsemalt Eesti Posti kontoritesse, kus väljastatakse laen sularahas ja ühtlasi tehakse ka isiku tuvastamine. Kiirlaen sularahas pakkumised siin ».

Taotle laenu!Kiirlaenu turule sisenemist võimaldab viimase kümnekonna aasta jooksul toimunud elektrooniliste kanalite ja mobiiltelefonide areng. Just oma kättesaadavuse ja taotlusprotsessi lihtsuse tõttu on kiirlaen kujunenud laenuturu üheks populaarsemaks tooteks. Otseseid alternatiive kiirlaenul ei ole ning kuigi on inimesi, kes ütlevad, et kiirlaen on halb, siis selle arvamuse põrmustame mõne lõigu pärast.

Muidugi võib alati raha sõprade ja tuttavate käest laenata, kuid kui neil pole vajaminevat raha või on soov ajada asja ametlikke kanaleid pidi, siis kõikide võimalike konkurentide ees on kiirlaenul mitu märkimisväärset eelist. Kindlasti üks olulisemaid on see, et tegu on vaba sihtotstarbega laenuga. Otsustades mõne muu laenu kasuks, võib laenuandja seada piiranguid, milleks Sa laenu võid kasutada.

Ja kuigi ka väikelaen on vaba sihtotstarbega laen, siis taotledes väikelaenu pangast, võidakse nõuda tagatise või käenduse olemasolu, mis pole alati võimalik. Kiirlaenu taotlemisel ei ole vaja tagatist ega käendust. Tõsi, paljud inimesed kiidavad autolaenu, kus tagatiseks ongi juba auto ja ütlevad, et tagatise olemasolu võimaldab omakorda paremaid laenutingimusi.

Eelmainitud õigusaktide mõte on põhimõtteliselt see, et laenutaotlejat tuleb väga pingsalt hinnata sellest askpektist, kas talle tasub laenu anda ja eriti – kas laenutaotleja on võimeline laenu tagasi maksma. Mida see tähendab minu jaoks? Esiteks, laenuandja hindab hindab Teie krediidivõimet – neil on selline kohustus tulenevalt seadusest. Teiseks, kui laenuandja leiab, et Te olete võimeline laenu tagasi maksma, siis peaksite saama laenu.

Eelmainitud käib kõigi laenude kohta, vahet pole kas selleks on kiirlaen või väikelaen, tagatisega smslaen bank24 või tagatiseta laen. Kolmandaks, Teil võib maksehäire olla, aga kui suudate ära põhjendada, et maksate laenu tagasi ning et Te ei ole risk laenuandja jaoks, siis võitegi saada maksehäirega laenu.

Kuigi on küsitav, kas inimesi peaks häbistama maksehäireregistrisse lisamisega.

Nagu öeldakse: Võlg on võõra oma. Maksehäireregistrisse lisatakse inimesi, sest see suurendab võimalust võlg kiiremini tagasi saada. Kuigi on küsitav, kas inimesi peaks häbistama maksehäireregistrisse lisamisega. Teine lugu on aga ettevõtetega. Ettevõtete puhul on maksehäireregistrisse lisamine isegi üsna positiivne, sest keegi ei taha koostööd teha firmaga, kes arveid ei tasu ja kelles ei saa kindel olla.

Xlaen privaatsuspoliitika ja andmekaitse.

Kuna ettevõtetest sõltuvad paljud inimesed, on hea teada, kes Su lepingupartner on. Kas Teil on maksehäireid saate kontrollida siit : minu maksehäired. Kontakt on leitav siit ja Meist lehelt. Vajadusel kasutage all pool olevaid emailiaadresse:. Xlaen privaatsuspoliitika ja andmekaitse. Selle veebilehe põhiline eesmärk on leida soodsamad laenud kiirlaenud ja väikelaenud Eestis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *