11.03. (kell 19.00) Aruküla Spordihoone: Aruküla SK – SK Tapa
Omavahelised mängud. 1. ring: 29:24; 2. ring: 26:26.


Aruküla sai eelmises voorus võõrsil 33:28 jagu Audentesest ning Tapa jäi omal väljakul 19:42 alla Servitile.


Tapal on tänavu turniiritabelis kaotuste kõrval kaks viiki, millest üks saadi teises ringis Aruküla vastu. Seda mäletab selgelt ka Aruküla peatreener Toivo Järv. „Tapa tegutses eelmine kord hästi. Selleks, et seekord võit võtta, peame ennast kohe alguses käima saama,“ tõdes Järv. „Meeskonna hetkeseis on hea, seda eriti kaitse poolelt. Paraku tuleb meil seekord läbi ajada väravavaht Siim Normakuta.“


Tapal on viimastes voorudes kaalul vaid au, kuid tugevamatelt punkte näpistades võivad nad tabeliseisu segasemaks teha. Meeskonna juhendaja Elmu Koppelmann loodab oma hoolealustelt korraliku esitust juba Aruküla vastu. „Usun, et teeme korraliku mängu, sest kaks eelmist kohtumist nendega tulid meil hästi välja. Teises ringis olid meil olemas ka võiduvõimalused, ent otsustavatel hetkedel hakkasid poistel käed värisema ning nii tuli rahulduda viigiga. Paraku läheb noortel kevadel vorm kehvemaks, lisaks sellele on Aruküla mängijad kogenenumad ja treenitumad. Neil peaks ka kõrgem motivatsioon olema, kuid usun, et omad võimalused on meilgi,“ sõnas Koppelmann ning võrdles nelja keskmikku Viimsi/Tööriistamarketit, Viljandit, Aruküla ja Värska Originaali. „Kõik neli on suhteliselt võrdsed ning pole erilist vahet, kes kellega veerandfinaalis kohtub. Seega pole neil vastast mõtet endale valima hakata, sest see võrduks piltlikult öeldes naiste hirmudega. Kogu nelikust pean jokkeriks Viimsit, kelle mäng kõigub üles-alla ja kunagi pole teada, milline päev neile parasjagu on.“ 


Aruküla Spordihoones kohtusid Aruküla ja SK Tapa. Mängu võitis Aruküla 31:27, poolaeg 19:13. Helvar Kuhi oli Aruküla resultatiivseim 7 väravaga. Tapa poolelt viskas enim Siimo Tänavots ka 7 väravat.


11.03.14 Aruküla – SK Tapa 31:27 (19:13)
Aruküla: Helvar Kuhi 7, Mihkel Vaher 6, Andre Sild 6, Rauno Esop 5, Enrico Anton 3, Siim-Oskar Oja 2, Rasmus Varik 1, Rudolf Põld 1.
SK Tapa: Siimo Tänavots 7, Mihkel Keldoja 4, Gert Trofimov 3, Rando Sein 3, Martin Adamson 3, Mihkel Koppelmann 2, Sander Annula 2, Marek Puieräst 2, Mihkel Mändla 1.