PennyMac on ka juhtiv abi vee all majaomanikud. Oleme tohutu osaleja Home Taskukohane Refinance Program harf, täidesaatva tarkvara loodud 2009. aastal, et aidata veealuse kodustega refinantseerimine hüpoteegid. Samuti osta pankadelt laenu ja teiste võlausaldajate, siis kasuta meie tööstus võimeid, et aidata laenuvõtjaid ümber oma hüpoteegid, mis võimaldab neil jääda oma kodudesse. Elu on määratletud otsuseid ja valikuid teeme võib olla püsiv mõju. Kell PennyMac, me meeles pidama, kui oluline on luua õige valiku tõttu meie otsused mõjutavad meie firma, meie tööstuse ja teiste elu.

Sellepärast me tegime seda meie ülesanne olla erinev liiki hüpoteegi teenust. Üks vankumatu keskenduda sellele, mis on oluline, et meie kliendid: PennyMac asutati 2008. aastal Lõuna-California, kui rühm laenu ja pank tööstuse veteranid tulid koos keset lauda ja rahanduskriis, mille nägemine ehitada kasulik laenu ja laenude lahendused omanikele ja teistele klientidele. Seitsme ja poole aasta pärast, on meil kujunenud mõned juhid USA hüpoteeklaenude turul. PennyMac esimene rida oli ettevõtte suurendamiseks eluasemelaenude pärines teiste laenuandjate, sellistel kursustel nagu Federal Home Taskukohane muutmine Program HAMP. Ühine võlausaldajad olid sageli suured pangad.

Sensing võimaluse tugevama klienditeeninduse ja muid võimalusi, hakkasime pärit laenude korraga tarbijatele ja ajal rahalist kaaslased. Peotäis inimesed ruumis 2008 PennyMac on laienenud kvalifitseeritud rühma ligi 3000 personali eesotsas kogenud täidesaatva meeskond. Meie turuliidri väljendub riikliku ulatusega: pärit laene 49 osariigis 10 kontorit üle kogu Ameerika Ühendriikide ja teeninduse üle 900.000 klientidele. Oleme võtnud meie eelis ja innovaatilisuse arvesse muid teenuseid: meil on teine ​​suurim korrespondent lugeja, suuruselt viies algataja ja 11. suurim laenu teenindaja USA põhineb tasumata põhiosa tasakaalu. Arizona Mortgage Banker litsentsi 0911088.

Litsentseeritud Department of Business järelevalve all California eluaseme hüpoteeklaenud seadus. Colorado: Reguleeritud jagamisest Real Estate. Colorado office: 700 17. St, Suite 200, Denver, CO 80202, 866 436 4766. Georgia eluasemelaenude Litsentsisaaja 33027. Illinois eluasemelaenude Litsentsisaaja MB.

6760595. Massachusetts Hüpoteegilaenud litsentsi ML35953. Minnesota: See ei ole soovitus minna arvesse lepingu ja soovitus võib teha ainult vastava Minn. Stat. 206 3 ja 4.

Litsentseeritud New Hampshire panganduse osakond. Litsentseeritud poolt N. J. Department of Pangandus ja kindlustus. Põhja-Carolina loa number 104753, 112228.

Rhode Island Laenuandja litsentsi 20092600LL. Washington tarbimislaenude litsentsi CL 35953. täieliku kataloogi riikliku litsentsi ja kriitiline teated, kliki siia. Laenud ei ole saadaval New Yorgis. Mõned tooted on ilmselt ei ole kättesaadav kõigis riikides.

Info, hinnad ja hinnakujunduse on väli muuta ilma etteteatamiseta ainus äranägemisel PennyMac Loan Services, LLC. Kõik laenupakkumised valdkonnas võlgnike kokkupanek asjakohane emissiooni olukordades. See ei ole kohustust laenata. Muud eeskirjad kehtivad. .